Úvod
Veľkoobchodný papier na tvár, výrobca hodvábneho papiera na tvár
Materiál: 100% panenská drevná buničina
4-vrstvová tkanivová štruktúra zvyšuje absorpciu vody a odolnosť pri zachovaní mäkkosti.
Vhodné na každodenné utieranie, odstraňovanie make-upu a aplikácie na citlivú pokožku.
Špecifikácie
| Názov produktu: | Mäkký baliaci papier na tvár |
| Materiál: | Panenská drevná buničina |
| Veľkosť listu: | 175 * 175 mm |
| Vrstva: | 4vrstvový |
| Ťahá: | 400 listov (100 ťahov) |
| Vôňa: | N/A |
| MOQ: | 1 x 40 stôp kontajner |
| Hmotnosť/balenie: | 143g |
| Veľkosť balenia: | 17,5 x 9 x 7 cm |
| Balíček: | 8 balení / taška na rúčku, 5 tašiek na rúčku / kartón |
Podrobnosti o produkte

Tvárový hodvábny papier
Mäkký obal s dizajnom pre ľahké odtrhnutie
So vzorom
Bez Vône
Vlastnosti

Naše výhody
1.OEM, ODM k dispozícii.
2. Včasná odpoveď.
3.Vynikajúci popredajný-servis.
4.Naše produkty sú životnou nevyhnutnosťou, nie sezónne, nízke náklady a primeraná cena.
5 Obchodná filozofia "Kvalita na prvom mieste".
6 300 000 triedna dielňa.
7. K dispozícii sú bezplatné vzorky, klient musí zaplatiť prepravné.
Naša továreň
Továreň má niekoľko výrobných liniek, sklady hotových výrobkov, sklady materiálu a výskumné a vývojové laboratóriá.

Naše certifikáty
Certifikácia: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 atď

FAQ
Q1. Aké je vaše MOQ?
A1:DETSKÉ PLIENKY: 1 * 40'HQ kontajner so 4 zmiešanými veľkosťami alebo 1 * 20FT kontajner s 2 zmiešanými veľkosťami
HYDRAULICKÁ VLOŽKA: 1 * 40HQ s 2 zmiešanými veľkosťami alebo 1 * 20FT kontajner s jednou veľkosťou zmiešanou.
Q2.Aká je vaša výrobná kapacita?
A2: DETSKÉ PLIENKY:58*40HQ/mesiac PLIENKA NA DETSKÉ NOHAVICE:70*40HQ/mesiac
PLIENKA PRE DOSPELÝCH: 60*40HQ/mesiac PLIENKA NA DOSPELÉ NOHAVICE:29*40HQ/mesiac
Q3. Aký je dátum dodania?
A3:Cca 15-30 dní po získaní zálohy.
Q4.Aké sú platobné podmienky?
A4:30% vklad od T/T, zostatok oproti kópii BL.
Populárne Tagy: veľký hodvábny papier na tvár, Čína veľkých dodávateľov hodvábneho papiera na tvár, továreň


