Popis
Úvod
nášPapierová vreckovka na tvárje vyrobený zo 100% panenskej drevnej buničiny.
Šetrné k pokožke s jemnou textúrou, spoľahlivou pevnosťou a vysokou savosťou.
Navrhnuté pre supermarkety, dodávateľov pohostinstva, značky vreckoviek a veľkoobchodných distribútorov.
Špecifikácie
| Názov produktu: | Mäkký obal na tvár |
| Materiál: | Panenská drevná buničina |
| Veľkosť listu: | 180 * 128 mm |
| Vrstva: | 4vrstvový |
| Ťahá: | 360 listov (90 ťahov) |
| Vôňa: | N/A |
| MOQ: | 1 x 40 stôp kontajner |
| Hmotnosť/balenie: | 100g |
| Veľkosť balenia: | Rozmery 13 x 9 x 5,5 cm |
| Balíček: | 8 balení / taška na rúčku, 5 tašiek na rúčku / kartón |
Podrobnosti o produkte


Vlastnosti

Naše výhody
1.OEM, ODM k dispozícii.
2. Včasná odpoveď.
3. Vynikajúci-popredajný servis.
4.Naše produkty sú životnou nevyhnutnosťou, nie prestávkou v sezónach, nízke náklady a primeraná cena.
5 Obchodná filozofia "Kvalita na prvom mieste".
6 300 000 triedna dielňa.
7. K dispozícii sú bezplatné vzorky, klient stačí zaplatiť prepravné.
Naša továreň
Továreň má niekoľko výrobných liniek, sklady hotových výrobkov, sklady materiálu a výskumné a vývojové laboratóriá.

Naše certifikáty
Certifikácia: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 atď

FAQ
Q1. Aké je vaše MOQ?
A1:DETSKÉ PLIENKY: 1 * 40'HQ kontajner so 4 zmiešanými veľkosťami alebo 1 * 20FT kontajner s 2 zmiešanými veľkosťami
PLIENKA PRE DOSPELÝCH: 1 * 40'HQ kontajner s 2 zmiešanými veľkosťami alebo 1 * 20FT kontajner s 1 veľkosťou.
HYDRAULICKÁ VLOŽKA: 1 * 40HQ s 2 zmiešanými veľkosťami alebo 1 * 20FT kontajnerom s jednou veľkosťou zmiešanou.
Q2.Aká je vaša výrobná kapacita?
A2: DETSKÉ PLIENKY:58*40HQ/mesiac PLIENKA NA DETSKÉ NOHAVICE:70*40HQ/mesiac
PLIENKA PRE DOSPELÝCH: 60*40HQ/mesiac PLIENKA NA NOHAVICE PRE DOSPELÝCH:29*40HQ/mesiac
Q3. Aký je dátum dodania?
A3:Cca 15-30 dní po získaní zálohy.
Q4.Aké sú platobné podmienky?
A4:30% vklad od T/T, zostatok oproti kópii BL.
HYDRAULICKÁ VLOŽKA: 1 * 40HQ s 2 zmiešanými veľkosťami alebo 1 * 20FT kontajnerom s jednou veľkosťou zmiešanou.
Q2.Aká je vaša výrobná kapacita?
A2: DETSKÉ PLIENKY:58*40HQ/mesiac PLIENKA NA DETSKÉ NOHAVICE:70*40HQ/mesiac
PLIENKA PRE DOSPELÝCH: 60*40HQ/mesiac PLIENKA NA NOHAVICE PRE DOSPELÝCH:29*40HQ/mesiac
Q3. Aký je dátum dodania?
A3:Cca 15-30 dní po získaní zálohy.
Q4.Aké sú platobné podmienky?
A4:30% vklad od T/T, zostatok oproti kópii BL.
Populárne Tagy: papierové vreckovky na tvár, Čína dodávatelia papierových vreckoviek na tvár, továreň


