Popis
Úvod
Hromadný papier na tvár
Spodný extrakčný papier na tvár{0} na stenu
Mäkké, odolné, savé
Žiadny prach
Špecifikácie
| Parameter | Špecifikácia |
|---|---|
| Názov produktu | Hromadný papier na tvár |
| Materiál | Panenská drevná buničina |
| Typ produktu | Mäkké vreckovky |
| Ply | 4 Vrstva |
| Množstvo listov | 1000 listov (250 ťahov) |
| Hmotnosť produktu | 240 g |
| Veľkosť listu | 128 × 180 mm |
| Veľkosť balenia | 22,5 × 13 × 9 cm |
| Typ textúry | So vzorom |
| Farba | Biela |
| Vôňa | Voliteľné |
| Pevnosť v ťahu | Vysoká pevnosť za mokra a za sucha |
| Typ balenia | Mäkké balenie |
| OEM servis | Dostupné |
| Aplikácia | Domácnosť, obchod, pohostinstvo |
Podrobnosti o produkte

Materiál: 100% panenská drevná buničina
Vrstva: 4 vrstvy
Ťahy: 1000 listov (250 ťahov)
Hmotnosť/balenie: 240g
Veľkosť listu: 128 * 180 mm
Veľkosť balenia: 22,5 × 13 × 9 cm
Vlastnosti
Naše výhody
1.OEM, ODM k dispozícii.
2. Včasná odpoveď.
3. Vynikajúci-popredajný servis.
4.Naše produkty sú životnou nevyhnutnosťou, nie prestávkou v sezónach, nízke náklady a primeraná cena.
5 Obchodná filozofia "Kvalita na prvom mieste".
6 300 000 triedna dielňa.
7. K dispozícii sú bezplatné vzorky, klient stačí zaplatiť prepravné.
Naša továreň
Továreň má niekoľko výrobných liniek, sklady hotových výrobkov, sklady materiálu a výskumné a vývojové laboratóriá.

Naše certifikáty
Certifikácia: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 atď

FAQ
Q1. Aké je vaše MOQ?
A1:DETSKÉ PLIENKY: 1 * 40'HQ kontajner so 4 zmiešanými veľkosťami alebo 1 * 20FT kontajner s 2 zmiešanými veľkosťami
PLIENKA PRE DOSPELÝCH: 1 * 40'HQ kontajner s 2 zmiešanými veľkosťami alebo 1 * 20FT kontajner s 1 veľkosťou.
HYDRAULICKÁ VLOŽKA: 1 * 40HQ s 2 zmiešanými veľkosťami alebo 1 * 20FT kontajnerom s jednou veľkosťou zmiešanou.
Q2.Aká je vaša výrobná kapacita?
A2: DETSKÉ PLIENKY:58*40HQ/mesiac PLIENKA NA DETSKÉ NOHAVICE:70*40HQ/mesiac
PLIENKA PRE DOSPELÝCH: 60*40HQ/mesiac PLIENKA NA NOHAVICE PRE DOSPELÝCH:29*40HQ/mesiac
Q3. Aký je dátum dodania?
A3:Cca 15-30 dní po získaní zálohy.
Q4.Aké sú platobné podmienky?
A4:30% vklad od T/T, zostatok oproti kópii BL.
HYDRAULICKÁ VLOŽKA: 1 * 40HQ s 2 zmiešanými veľkosťami alebo 1 * 20FT kontajnerom s jednou veľkosťou zmiešanou.
Q2.Aká je vaša výrobná kapacita?
A2: DETSKÉ PLIENKY:58*40HQ/mesiac PLIENKA NA DETSKÉ NOHAVICE:70*40HQ/mesiac
PLIENKA PRE DOSPELÝCH: 60*40HQ/mesiac PLIENKA NA NOHAVICE PRE DOSPELÝCH:29*40HQ/mesiac
Q3. Aký je dátum dodania?
A3:Cca 15-30 dní po získaní zálohy.
Q4.Aké sú platobné podmienky?
A4:30% vklad od T/T, zostatok oproti kópii BL.
Populárne Tagy: hromadný hodvábny papier na tvár, dodávatelia hromadného hodvábneho papiera na tvár v Číne, továreň



